دوره آموزش دوربین مدار بسته در تبریز  در مرکز تخصصی  آموزشگاه امین آبادی برگزار میگردد  این دوره کاملا بازار کار محور بوده و هدف از برگزاری ان  تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکتها  و همچنین بازار   نصب دوربین مدار بسته در تبریز و منطقه شمالغرب کشور و حتی کشورهای همسایه می باشد.

لازم به یاداوری است این دوره با مدرک رسمی و بین المللی همراه است  و این مدرک قابلیت ترجمه در  بیش از 50 زبان زنده دنیار را دارد.

جهت ثبت نام دوره نصب  دوربین مدار بسته در تبریز می توانید  با شماره اقای امین ابادی  تماس بگیرید  09148741201 و بعد از دریافت مشورتهای لازم در این زمینه اقدام به ثبت نام نمایید .

ثبت نام بدون مشورت مانند  کسی است که بدون  بررسی در خیابان هفده شهریور دنبال  پزشک میگردد  و بدیهی است که در اغلب مواقع  منجر به نتیجه نمیشود از اینرو از شما میخواهیم حتما مشورت بگیرید سپس  ثبت نام کنید

دوره 25 جلسه یک و نیم ساعته می باشد  که بصورت یک روز در میان امکان برگزاری ان می باشد

 

آموزش دوربین مدار بسته در تبریز

آموزشگاه نصب دوربین مدار بسته تبریز

سرفصلهای آموزش نصب دوربین مدار بسته تبریز

– آشنایی با انواع دوربین‌های AHD و IP

– آشنایی با انواع برندهای دوربین و DVR

– آشنایی با DVR و NVR

– آشنایی با مفاهیم شبکه

– آشنایی با انتقال تصویر بی‌سیم

– آشنایی با انواع انواع سنسورهای امنیتی و سامانه‌های دزدگیر

– مرور کلی بر تنظیمات حرفه‌ای تجهیزات امنیتی

– آشنایی با نصب انواع دزدگیر خانگی و تجاری

– آشنایی با سیستم‌های امنیتی و ارتباط بین شعب

– قیمت‌گذاری نصب تجهیزات امنیتی

هزینه آموزش نصب دوربین مدار بسته در تبریز

برای اموزش هر اندازه هزینه کنید  به همان اندازه در روند ورود به بازار کار  نصب دوربین مدار بسته  به خودتان   کمک کرده اید در واقع خوب اموزش دیدن هست که میتواند شما را وارد بازار کار و روند فعالیتهای نصب دوربین مدار بسته در تبریز نماید  البته این به معنای عدم دقت در هزینه و پرداخت پول نیست .

هزینه های دوره های اموزش دوربین مدار بسته در تبریز بر اساس  ابللاغیه های سازمان فنی و حرفه ای متغیر است  با اینحال  اموزشگاه   سعی دارد  با 10 درصد تخفیف از کل شهریه  این دوره را برگزار نماید جهت اطلاع از  شهریه دوره با یکی از شماره های  موجود در سایت تماس بگیرید.

اشنایی با رشته های دیگر آموزشگاه

لازم به یاداوری است که اموزشگاه  ما سالیان درازی است که در زمینه دوره های اموزشی فنی و مهارتی در حال فعالیت می باشد از جمله رشته های مهم  مرکز اموزشی ما میتوانیم به  موارد ذیل اشاره کنیم  البته جهت اطلاع از کلیه رشته ها میتوانید به وبسایت اصلی مرکز  یعنی تبریز نت سر بزنید.

اموزش تعمیرات پکیج در تبریز

اموزش تعمیرات موبایل در تبریز

اموزش تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

اموزش  نصب دوربین مدار بسته در تبریز

اموزش بورس در تبریز

اموزش نسخه پیچی در تبریز